nieTECHniczna.pl

blog o aplikacjach mobilnych

Pobierz aplikację i zostań bywalcem!
Lifestyle

Pobierz aplikację i zostań bywalcem!

Wakacje dobiegły końca, a razem z nimi lato. Imprezy w plenerze, festiwale, ogródki, relaks pod chmurką czekają na kolejny sezon. Robi się ciemno i chłodno. Dla jednych jesień to czas wegetacji, lekkiej melancholii. Książki, herbata, seriale pod kocem. Inni natomiast wpadają w gorący rytm miasta i przebierają nogami na myśl o spektaklach, koncertach, imprezach klubowych, wystawach czy warsztatach. Jest w czym wybierać, a Ty wciąż siedzisz w domu? Znowu coś Cię omija? Pobierz aplikacje, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco. Stań się bywalcem miejskich wydarzeń i nie daj się letargowi tej jesieni!
Dzisiejsze zestawienie aplikacji miejskich dedykuję wszystkim tym, którzy dowiadują się o koncercie wtedy, kiedy bilety są już wyprzedane. Wszystkim tym, którzy zapisują się na warsztat, a w odpowiedzi otrzymują serdeczne „Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Niestety tym razem nie ma już miejsc. Dołącz do naszego newslettera, aby udało Ci się następnym razem :-)”. Wszystkim tym, którzy chcieli zabrać dziewczynę do teatru czy chłopaka na stand-up, ale… nie zdążyli.

#1

Bezapelacyjnie moim #1 nie tylko w tym zestawieniu, ale i na co dzień, jest zakładka Wydarzenia na Facebooku. To istna skarbnica, dzięki której codziennie możemy być w innym, ciekawym punkcie na mapie miasta. W jednym miejscu zebrane są koncerty, eventy, imprezy klubowe, wystawy, spektakle, warsztaty sportowe, kulinarne, meetingi branżowe… lista tematyki jest naprawdę ogromna. Załączam, krótką instrukcję obsługi, dzięki której możecie wypełnić swój kalendarz po brzegi.

   

Po przejściu w zakładkę wydarzenia wyświetli Wam się lista proponowanych imprez i tu możecie zobaczy gdzie np. wybierają się Wasi znajomi. Wystarczy jednak przewinąć stronę na sam dół i zobaczycie listę 23 kategorii, a w każdej z nich wiele propozycji. Jestem przekonana, że każdy jest w stanie znaleźć coś co go zainteresuje. Warsztaty renowacji mebli? A może szkolenie Zabawy z psem? Jest naprawdę (prawie) wszystko.

System: Android, iOS
Język: polski
Cena: bezpłatne

#2

Drugą aplikację przedstawię w dwóch zdaniach, bo jest ściśle powiązana z powyższą. Jeśli chcesz być na bieżąco, ale nie masz ochoty non stop korzystać z Facebooka, możesz pobrać Facebook Local. To aplikacja, która wyświetla wyłącznie wydarzenia 🙂

System: Android, iOS
Język: polski
Cena: bezpłatne

#3

Kolejną aplikacją, dzięki której zagospodarujesz swój czas jest Going. Koncerty, teatr, spotkania w Twoim mieście lub wybranej lokalizacji. Aplikacja umożliwia planowanie własnego kalendarza i śledzenie wydarzeń w 12 lokalizacjach w Polsce. Promuje ciekawe, często niszowe wydarzenia, którymi łatwo podzielisz się ze znajomymi poprzez wiadomości SMS lub Messenger.

  

 

Na część imprez możesz kupić bilety bezpośrednio z aplikacji, co bardzo ułatwia i przyspiesza cały proces. Miła dla oka, jednak trudniej mi się w niej odnaleźć niż w poprzednich.

System: Android, iOS
Język: polski
Cena: bezpłatne

Myślałam, że przedstawię Wam przynajmniej 5 różnych aplikacji, ale kiedy je wertowałam, okazało się, że każda kolejna nie wnosi nic ponad poprzednią. Jestem przekonana, że posiadając jedno z powyższych narzędzi będziecie mogli na nowo eksplorować Wasze miasta i nie dać się nudzie.

Dzięki!

Magda

Written by magda@nietechniczna.pl - 2 października 2018 - 1594 Views